Obnova dat v soukromém sektoru

V případě, že potřebujete obnovit data z pevného disku či jiného paměťového zařízení, využijte služby specializované bezplatné diagnostiky u MyBlueDay.

Obnova dat v soukromém sektoru

Přijít o data může kdokoli a kdykoliv. Tato stresující situace je bohužel velmi častá i v běžném domácím prostředí, kde existuje množství rizikových faktorů vedoucích ke ztrátě dat. Sdílené počítače, k nimž má přístup celá rodina včetně dětí, zvídaví školáci, testující maximální možnosti hardwarového vybavení, s občasnou potřebou uvolnit potřebné diskové kapacity pro instalaci nejnovější hry stisknutím tlačítka DELETE nad složkou obsahující cenná data. O rodinných mazlíčcích se schopností strhnout externí disk z pracovního stolu na zem nemluvě.

V MyBlueDay Data Recovery naprosto chápeme Vaše obavy spojené s touto ztrátou a můžeme vám předem nabídnout následující přístup:

V MyBlueDay chceme zaručit, že budete mít naší maximální podporu v celém průběhu procesu obnovy dat a proto vás chceme průběžně informovat o jejím průběhu. Chápeme, že ztráta dat je citlivou záležitostí a proto ke každému zákazníkovi v tomto směru přistupujeme přísně individuálně a maximálně ohleduplně. Pokusíme se Vám vyjít vstříc tak, aby proces obnovy dat probíhal co nejlépe a obnova dat vycházela z vašich potřeb na priority.

Kdykoliv nás kontaktujete, budeme se snažit vyřešit vaši žádost nebo dotaz okamžitě, bez dalšího přepojování na servisní techniky. Nebude-li to možné, budeme vás kontaktovat ihned s každou pro věc podstatnou informací.