Expresní záchrana dat. Nejrychlejší možná obnova dat.

Toto je nejrychlejší záchrana dat, kterou jsme schopni v MyBlueDay nabídnout. To, zda-li je možné obnovu dat řešit v tomto urgentním režimu, dokážeme určit v okamžiku, kdy je vyhotovena diagnostika disku, nebo jiného média.

Expresní záchrana dat. Nejrychlejší možná obnova dat.

U určitých specifických závad, jako je například velmi těžké poškození povrchů ploten pevného disku, obzvláště u vysokokapacitních disků, si může obnova dat z podstaty povahy závady vyžádat výrazně více času, než kolik nabízí tento režim. V tomto případě můžeme nabídnout alternativní a optimální způsob práce, nebo začít ihned v přednostím zpracování v expresním režimu i za cenu předpokládaného delšího termínu vyhotovení. Pro jistotu zdůrazníme. Hlavním benefitem režimu expresní obnova dat je okamžitá response, okamžité řešení mimo frontu ostaních zakázek a nonstop práce.

Pro koho je vhodná expresní záchrana dat?

Pro každého, kdo vyžaduje okamžitou rekaci na vzniklý problém a nejrychlejší možné řešení i za cenu zvýšených nákladů. V režimu expresní obnovy dat jsme schopni řešit obnovu souborů nejen ze serverů a diskových polí, ale samosebou z single pevných disků, flash disků a paměťových karet.

Jak dlouho trvá expresní záchrana dat?

Obnova dat v tomto režimu obnáší maximální prioritu ve vztahu k ostatním zakázkám a rychlosti vlastního zásahu. Stručně, na zakázce se pracuje ihned po potvrzení. Nejsou li k dispozici volné technické prostředky, jsou uvolněny ve prospěch prioritní zakázky. Práce na obnově probíhá NONSTOP v režimu 24/7. Termín vyhotovení je VŽDY ZÁVISLÝ NA POVAZE ZÁVADY A TYPU PAMĚŤOVÉHO ZAŘÍZENÍ. Relizace se tak může pohybovat od několika hodin, po několik dnů.

  • zakázku určenou k  řešení v expresním režimu je možné doručit po předchozí dohodě každý pracovní den nejpozději do 14.00
  • před každým zásahem je nutné prověřit stav zařízení v rámci vstupní diagnostiky.  Nadstandardní expresní diagnostika je zpoplatněna dle platného ceníku za obnovu dat. Po provedené diagnostice sdělíme, v jakých režimech práce jsme schopni zakázku zpracovat.

Kolik stojí tento způsob obnovy dat?

Při úspěšném zpracování zakázky v režimu  expresní obnova dat je účtována základní cena + 100% příplatek. Pokud není zakázka vyhotovena v dohodnutém termínu, není tento příplatek účtován. Pokud technický stav média obnovu neumožní, zakázka není zpoplatněna. Čtěte více: kolik stojí záchrana dat