Profesionální záchrana a obnova dat z paměťové karty

Společnost MyBlueDay se specializuje na službu obnova dat z paměťové karty (SD, MicroSD, CF, CFast CFexpress, XQD). Naše laboratoř disponuje specializovanými nástroji a hardwarem, který našim technikům umožňuje bezpečně pracovat se všemi typy flash zařízení, a zaručující špičkovou úspěšnost pro všechny formáty.

Profesionální záchrana a obnova dat z paměťové karty

Technologie paměťových médií flash se v posledním desetiletí výrazně posunula a mnoho digitálních zařízení nyní využívá k ukládání dat vysokorychlostní paměti NAND flash. Paměťové karty jsou obzvláště pohodlným a užitečným typem kompaktních a široce kompatibilních pamětí.  Jejich široké využití v digitálních fotoaparátech, kamerách, mobilních telefonech a dalších multimediálních zařízeních vede zcela nezbytně k situacím, kdy paměťová karta selže. Poškozená paměťová karta  patří z naší zkušenosti mezi velmi častá úložiště, u kterých probíhá obnova dat. Důvod je prostý. K selhání paměťové karty dochází velmi často během jejího používání, tedy v okamžiku, kdy ještě nebyla možnost provést zálohu dat.

Potřebuji obnovit data na paměťové kartě

K poškození paměťové karty a ke ztrátě dat dochází nejčastěji z následujících důvodů

Závada elektroniky karty
  • vadný řadič paměti
  • vadný NAND blok
  • regulátor napětí
  • poškozený firmware
Environmentální
  • poškození vodou
  • vadné rozhraní
  • oxidace spojů
  • mechanické poškození
Uživatelské chyby
Zajímá vás více? Vyberte povahu závady nebo symptom:

Záchrana a obnova dat z poškozené paměťové karty

V MyBlueDay jsme profesionálové v oblasti obnovy dokumentů a digitálních fotografií z poškozených paměťových karet a dalších typů flash pamětí. Disponujeme nejnovějšími technologiemi a zařízeními pro získání dat z vaší poškozené paměťové karty. Obnovujeme všechny typy datových souborů, provádíme rutinní obnovu fotografií, obnovu videa a zvuku. Naše společnost pro obnovu dat poskytuje nejvyšší míru obnovy za nejnižší možnou cenu. Obnovu provádíme ve 100% čistém laboratorním prostředí.

Záchrana dat z paměťové karty probíhá nejčastěji z těchto pamětí těchto výrobců

San Disk, Kingston, Lexar, Transcend, Sony, Verbatim, Samsung, Adata, FileMate, PNY, Wintec, Panasonic, EVGA, MSTake

Typy paměťových karet z kterých provádíme obnovu dat

Secure Digital SD, Secure Digital SDHC, Secure Digital SDXC, Compact Flash I a II (CF-I)(CF-II), xD-Picture, MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC, CFast, CFexpress

Chcete vědět více o možnostech obnovy dat na paměťové kartě?

Zřejmě nejtypičtějším důvodem ztráty fotek nebo videa na kartě je situace, kdy karta byla omylem naformátovaná, (při vložení karty do jiného přístroje, omylem bez zálohy původních fotek atp.), nebo došlo ke smazání fotek na kartě a to buď jednotlivých, nebo všech.

Mezi další uživatelskou chybu, jejímž důsledkem mohou být ztracená data na kartě, patří nesprávné vysunutí karty z fotoaparátu, nebo neopatrná manipulace s paměťovou kartou ve čtečce paměťových karet. Typickým projevem takové ztráty je to, že je karta nečitelná, zobrazuje nesmyslné znaky, případně je vyžadováno její naformátování. Tyto nehody se stávají bohužel velice často, dokonce i pokročilým uživatelům digitálních fotoaparátů.

Naštěstí, naprostá většina výše zmíněných stavů je velmi dobře řešitelná, a obnova dat z karty bývá relativně snadná a má velmi dobrou šanci na obnovu fotek nebo videosouborů.


Paměťovou kartu se ztracenými daty přestaňte IHNED používat !

Zamezení následného zápisu na postiženou kartu je zásadním předpokladem pro úspěšnou obnovu dat na paměťové kartě. Znamená to kartu vyjmout z fotoaparátu, kamery, telefonu nebo čtečky a neukládat na ni žádná nová data. To je důležité obzvláště v případě, že nevíte, jak ke ztrátě dat došlo.


Chcete se o záchranu dat z karty pokusit sami, svépomocí?

Pokud víte zcela jistě, že je důvodem ztráty dat na kartě jejich smazání nebo naformátování karty, můžete se je pokusit zachránit svépomocí. K tomu vám může pomoci software na obnovu dat. Pokud jste si tedy vědomi případných rizik a víte jak postupovat, může být v těchto případech záchrana dat na paměťové kartě svépomocí správným, rychlým a nejlevnějším řešením.


Profesionální záchrana dat z karty - jistota maximální šance

Pokud jsou pro vás ztracená data na kartě důležitá, nechcete riskovat možné zhoršení stavu paměťové karty a snížit tak šance na záchranu dat na kartě, nelze než doporučit využít služeb profesionálů z oboru záchrana dat, pro něž je obnova dat z karty rutinní záležitost. Rozhodovacím momentem pro využití služby může být samosebou cena. To, kolik vás bude stát uspěšná záchrana dat z paměťové karty se dozvíte z našeho aktuálního ceníku, nebo po provedené bezplatné diagnostice karty. Konzultovat situaci související se ztrátou dat na pamětové kartě lze i na lince podpory 722 150 150