Obnova smazaných fotek a videa na paměťové kartě

Máte smazané fotky nebo video (v jakémkoliv formátu) na vaší paměťové kartě jakéhokoliv formátu? Kartu v žádném případě nepoužívejte, neukládejte na ní nové fotografie ani videa. Pokud nebylo na kartu zapsáno, je šance na obnovu smazaných souborů velmi vysoká. Pokud již zápis proběhl, tj. byly pořízeny nové snímky nebo videa, je šance na obnovu vždy individuální a platí, čím bylo nový ch souborů uloženo, tím lépe. Obnova fotek a videa z paměťové karty u specialistů vždy zaručí optimální výsledek.

Obnova smazaných fotek a videa na paměťové kartě

Záchrana smazaných souborů na paměťové kartě

Zachovejte klid! V naprosté většině případů dokážeme smazané fotky nebo videa obnovit do původního stavu. Máte s paměťovou kartou jiný problém? Pak vás možná bude zajímat obnova dat z paměťové karty .

Pro obnovu smazaných dat na paměťové kartě všech formátů využíváme sofistikované nástroje s velmi širokou nativní podporou jak běžných obrazových a video formátů (.JPG, .MOV, .AVI), tak specifických fotek v RAW formátech, které jsou produkované digitálními zrcadlovkami (.NEF, .CRW, .CR2, .CR3 .PEF, .RAF, .ARW atp..). Dále různými modifikacemi formátu MPEG4 (TS, MTS, M2TS, AVCHD ap.), které jsou výstupem digitálních HD videokamer.

Stručně. Pokud nejsou smazaná data na paměťové kartě  (fotkyvidea, hudba atp.) přepsána, jsme schopni obnovit velmi široké spektrum audio-video formátů.

Smazali jste si fotky nebo videa na paměťové kartě? Na kartu již nefoťte ani neukládejte jakákoliv jiná data. Ideálně kartu vyjměte z fotoaparátu nebo kamery. Pokud jste již po smazání dat na kartu znovu fotili platí, čím méně na větší kartu, tím je šance na obnovu smazaných fotek větší.

Z naší zkušenosti jednoznačně vyplývá, není-li paměťová karta, na které byla smazaná data používána, má obnova smazaných foteka videa výrazně vyšší šanci na úspěch.

Taktéž doba obnovy fotek z paměťových karet běžné velikosti v nekomplikovaných případech probíhá zpravidla do druhého dne od potvrzení obnovy. Obnovená data je možné po provedené kontrole obnovených dat uložit zpět na zdrojovou kartu (v případě, že je karta 100% fyzicky v pořádku, což před uložením ověříme), případně na libovolný dodaný nosič. Po domluvě lze využít našeho zabezpečeného cloudového úložiště.

Korektně obnovená fotka
Obr.1: Takto musí vypadat správně obnovená fotografie. Je zcela bez chyb, má původní rozměry, je v původním formátu a obsahuje veškeré zaznamenané EXIF metadata. Pokud je pro obnovu zvolen správný postup a karta není přepsaná, takový bude výsledek. 
Nekorektně obnovená fotka
Obr.2: Identický snímek, ovšem obnovený nevhodným postupem pomocí amatérské aplikace. Fotografie nebyla korektně vyčtena a je nepoužitelná. Taktéž se může jednat o důsledek zápisu nových dat na kartu po smazání fotek.