Kdo jsme a co děláme

MyBlueDay (dříve pod hlavičkou UPA) působí na trhu již od roku 1997. V počátcích byla její činnost zaměřena na vývoj a správu aplikací pro shromažďování a ukládání on-line obsahu a jeho další distribuci v on-line i off-line kanálech. S odstupem času si troufáme říci, že jsme nakoukli pod pokličku cloudových úložišť o deset let dříve, než nastal jejich boom.

Kdo jsme a co děláme

Od roku 2003 datujeme zaměření naší společnosti na řešení stavů spojených se ztrátami dat. Důvodem byla v té době naprosto neutěšená situace v tomto oboru v našem regionu. Existovalo několik málo "garážových čarodějů", ovšem vzhledem k tomu, že high-endové technologie byly a vždy budou velmi nákladné, úspěšnost obnovy dat s lokálním vybavením byla v komplikovaných případech, mírně řečeno neuťěšená.

V tomto roce vznikla naše specializace na činnost, která se dá jednoduše shrnout jako: "Obnova dat z elektro-mechanicky poškozených paměťových zařízení". V této době se jednalo především o 3.5" pevné disky, FFD (diskety) a CD.

Trocha historie: Na populárním serveru Archive.org, který udržuje kopie webů, které již například dávno neexistují, jsme dohledali funkční otisk našich internetových stránek zabývající se obnovou dat z roku 2003 a 2004. V roce 2007 jsme spustili specializovanou verzi webu MyBlueDay na doméně zachrana-harddisku.cz kde jsme kromě nabídky specializovaných služeb populárně naučnou formou osvětlovali problematiku ztráty dat. Máte-li zájem, nahlédněte s námi do historie a přesvědčte se, že naše tradice v tomto oboru má skutečně velmi hluboké kořeny. My v MyBlueDay jsme tak oprávněně hrdí na to, že jsme mohli  být mezi těmi prvními v oboru datarecovery a zároveň jsme jedni z mála, kteří mohou nabízet své služby do současnosti.

MyBlueDay! - ať má váš špatný den dobrý konec

MyBlueDay! je obchodní název služby, kterou v roce 2003 založil Jakub Jelínek, a která se začala významně prosazovat v oboru profesionální záchrana a obnova dat z poškozených paměťových zařízení. Námi využívané technologie jsou určovány průmyslovými standardy s množstvím vlastních postupů založených na mnohaleté zkušenosti a tím zaručující vynikající prognózy úspěšnosti.

V současné době patříme mezi absolutní špičku v technologickém vybavení. Pro naše vážené klienty(*) zajišťujeme nepřetržitou podporu v případě ztráty dat na všech běžných typech digitálních paměťových úložišť, jako jsou interní pevné disky, externí usb disky, paměťové karty, flash disky, síťová úložiště NAS, různé typy RAID.

Při naší práci na obnově dat využíváme špičkové produkty, našich technologických partnerů DeepSpar a Acelab, kteří mají vedoucí postavení na celosvětovém trhu v segmentu datarecovery.

(*)naše služby využívá jak privátní komerční i domácí sektor, tak řada státních institucí (reference). Každý náš zákazník má maximální oporu a ochranu v zákoně na ochranu osobních a obchodních dat, a dále v přísných interních předpisech o nakládání s daty.

Fakturační údaje - pouze fakturace

Jakub Jelínek
Zeyerova alej 19
PSČ 162 00, Praha 6 - Břevnov
Tel: (+420) 722 150 150, (+420) 728 150 150
Č.j. Žo/0003948/98/Peš, Evid.č.310010-0394898
IČO: 6796 1916
ID datové schránky: 6szt8xa

Zcela upřímně vám přeji, abyste našich služeb nemuseli nikdy využít. Je to podobné, jako s lékařem. Raději nevidět, ale vědět, kam se obrátit, pokud nastane problém. A pokud se již do nesnází dostanete, věřte, že uděláme maximum, abychom vám vrátili klidné spaní. Aby ten mizerný den, měl báječný konec. Aby To byl, MyBlueDay

za MyBlueDay, Jakub Jelínek, provozovatel a majitel