Z jakých zařízení provádíme v MyBlueDay záchranu dat

V MyBlueDay! jsme technicky vybaveni pro řešení širokého spektra problémů souvisejících se ztrátou dat na většině typů digitálních paměťových zařízení. Mezi nejčastěji zpracovávaná zařízení patří stále pevné disky HDD a to v interní nebo externí podobě (USB externí disky), následované stále častěji disky SSD a dále různými typy paměťových karet.

Z jakých zařízení provádíme v MyBlueDay záchranu dat
V MyBlueDay jsme specializováni jak  na obnovu dat z disků HDD (interní a externí pevné disky), tak z úložišť využívajících poškozené FLASH paměti (paměťové karty, USB flash disky, SSD).

Záchrana dat  je tak možná z následujících paměťových zařízení, u kterých došlo ke ztrátě dat:

  1. interního harddisku (HDD) z PC, notebooku, Mac, NAS nebo libovolného zařízení
  2. externího disku s rozhraním USB only, USB, FireWire, Thunderbolt, iSCSI 
  3. SSD s rozhraním SATA, mSATA, M.2 AHCI, M.2 NVME
  4. USB flash disku
  5. paměťové karty formátů SD (HC, XC), microSD (HC, XC), Compact Flash CF, CFast, CFExpress a XQD
  6. kompletních úložných zařízení jako jsou NAS, NDAS, servery s vyhrazeným řadičem, RAID pole

V zásadě vám tak můžeme pomoci v případě, že máte ztracená data na jakémkoliv HDD (mechanickém disku) který je použitý v přenosném počítači typu notebook, MacBook, nebo v klasickém desktop PC. Taktéž v případě, že je takový disk používaný jako externí (připojovaný např. pomocí USB rozhraní), nebo např. v různých zařízeních jako jsou NAS síťová úložiště nebo RAID systémy

Dále jsme samozřejmě  vybaveni pro řešení komplikovaných ztrát dat na FLASH pamětech (nemechanická paměť). Mezi takové paměti patří SSD (Solid State Disk), paměťové karty všech formátů a USB flash paměti.