Recenze, zkušenosti a postřehy

Námi poskytované data recovery služby jsou nejen esencí hi-end technologií (reverzní inženýring), ale zároveň absolutně vnímáme celkovou delikátnost situací souvisejících se ztrátou dat. Jednoduše, nejedná se o prostou opravu telefonu nebo pračky.  A protože sami víme, jak je nám příjemné, když nás někdo nepříjemnou situací provede krok za krokem, snažíme se postupovat obdobně. Jistě, tak jak to v životě chodí, nic nebývá dokonalé. Představy každého z nás o tom, jak by věci měly být, jsou odlišné. My se přesto snažíme dělat věci tak, abychom mohli mít před usnutím pocit, že to, co jsme dělali, mělo smysl. 

Pokud si tedy i vy myslíte, že naše práce smysl měla, a budete se chtít o svou zkušenost podělit, potěší nás to. Minimálně tu spíše marketingově zaměřenou část v nás :-). 

  1. Uveřejnit recenzi na Google.com
  2. Uveřejnit recenzi na Zlaté stránky 
  3. Uveřejnit recenzi na Facebook
  4. Uveřejnit recenzi na Seznam

Pokud si tedy vyhradíte pár cenných minut pro zhodnocení, děkujeme. A pokud to nebylo zcela ideální, omlouváme se. Ale přesto vám přejeme, aby jsme se nemuseli ucházet o reparát. Protože, budete-li důsledně zálohovat, již se nikdy neuvidíme.  


Potřebujete pomoci se ztrátou dat, napište nám
Tato stránka používá cookies. Použitím webu souhlasíte s jejich použitím.