Data recovery služby pro firmy a instituce

V případě, že potřebujete obnovit data z pevného disku či jiného paměťového zařízení, využijte služby specializované bezplatné diagnostiky u MyBlueDay.

Data recovery služby pro firmy a instituce

V současnosti je zcela běžné, že je jádro podnikání podloženo množstvím unikátních dat, která jsou ukládána na lokálních počítačích, přenosných zařízeních jako jsou flash disky, externí disky nebo chytré telefony a tablety. Pro větší datové objemy se využívá sofistikovaných lokálních síťových úložišť NAS nebo dedikovaných serverů. V případě potřeby globální distribuce dat (webserver, sdílení mezi pobočkami atp.) je běžné využití vzdálených serverů v libovolných konfiguracích (fyzické a virtuální) nebo tzv. populárních cloudových služeb od různých poskytovatelů.

Postihla vás ztráta dat na libovolném paměťovém zařízení? Poptat obnovu dat

V případě ztráty nezálohovaných dat tak zpravidla bývá hlavní prioritou čas. Jsme si toho vědomi, a proto v případě potřeby pracujeme nonstop až do úspěšného finále.

MyBlueDay vám pomůže obnovit ztracená data téměř ze všech datových nosičů a například v těchto případech:

V MyBlueDay nabízíme korporátním zákazníkům tři klíčové režimy práce. Pohotovostní EXPRES režim, kdy je obnova provedena během stejného dne, dále pak RYCHLÝ režim obnovy dat  s termínem vyhotovení do 24 hodin od potvrzení a v neposlední řadě režim STANDARDNÍ záchrana dat, použitelný pro neurgentní případy.

Pohotovostní EXPRESNÍ nebo RYCHLÝ režim (24 vs. 48 hodin)

Tento režim je v hodný v případě, že došlo k selhání vašeho souborového serveru, řadiče domény, webserveru nebo k nedostupnosti prioritní aplikace jako jsou Exchange Server či SQL databáze a dlouhodobá nedostupnost zařízení nebo dat není přijatelná nebo velmi komplikovaná.

V rámci této služby je váš případ automaticky posunut na začátek naší zakázkové fronty a na řešení je přiřazen dedikovaný (nesdílený) technický personál. Ve většině případů jsme schopni plně obnovit vaše ztracená data od 24 do 48 hodin.

V případě požadavku na pohotovostní EXPRESNÍ režim obnovy dat prosím volejte kdykoliv linku nonstop podpory 722 150 150 728 150 150 nebo využijte formulář pro zavedení nového případu.

Standardní režim práce

Pokud se ztráta dat ukázala spíše jako velká nepříjemnost než katastrofa ohrožující chod nebo existenci firmy bude STANDARDNÍ režim práce správným řešením. Obnova dat bývá v tomto režimu za normálních okolností vyhotovena nejpozději do pěti pracovních dnů (podle povahy závady a typu zařízení). V rámci této služby můžete očekávat standardní support a zpětnou vazbu, ale váš případ bude zařazen do standardní zakázkové fronty. STANDARDNÍ režim práce představuje nejefektivnější přístup k vašim ztraceným souborů.

Pro více informací o těchto nebo dalších poskytovaných službách nás prosím kontaktujte.