Záchrana dat z disku IBM-DJNA-352500 FW.: J51OA30K
Máte-li poškozený disk IBM DJNA 352500 a máte zájem o informace, za jakých podmínek je možná záchrana dat z něj, doporučíme disk doručit osobně nebo jakoukoliv přepravní službou na naše pracoviště. Zde bude provedena neinvazivní a nezávazná diagnostika poškozeného disku, na základě které se dozvíte konkrétní povahu závady, prognózu obnovy dat a konečnou cenu, platnou v případě úspěchu.
Technické parametry a vlastnosti disku IBM DJNA 352500
| Základní charakteristiky | |
|---|---|
| Výrobce | IBM |
| Model | IBM-DJNA-352500 |
| Kapacita | 23.8 GB |
| Rozhraní | PATA |
| Maximální Ultra DMA mode | 4 |
| Firmware | J51OA30K |
| Aktualizce firmware | podporováno |
| ATA verze | 4 |
| Advanced Format | není podporováno |
| Disků k dispozici | 3 |
| Disků zpracováno | 3 |
Záchrana z pevného disku IBM DJNA 352500 (IBM) probíhá v MyBlueDay mmj. v těchto případechObecně lze říci, že práce na obnově dat z poškozených disků HDD vychází nejen z vlastní povahy závady (příčiny poškození / ztráty dat), ale i konstrukčního řešení takového disku. Obdobná závada tak může být u odlišných typů a modelů řešena odlišným způsobem, s jinými náklady a nestejnou prognózou úspěchu. K dokonalému zvládnutí celé procedury vyčítání dat z nefunkčních disků je tak zcela nezbytná praktická zkušenost s jednotlivými modely a typy zařízení. Společně s precizním zvládnutím profesionálních datarecovery nástrojů lze zaručit, že se nepříjemná ztráta dat stane pouze dočasným problém. Chcete vědět více? Čtěte: profesionální záchrana dat z disku >> Vytvořit on-line požadavek na obnovu dat z poškozeného HDD IBM DJNA 352500 | |
| Výkon | |
| Maximální rychlost rozhraní | 66,7 MB/s |
| Max. rychlost čtení z vyrovn. paměti | 62 MB/s |
| Maximální rychlost čtení | 13 MB/s |
| Minimální průměrná přístupová doba | 14.60 msec |
| Vyrovnávací paměť | 1.9 MB |
| HDD write cache | podporováno |
| Read look-ahead | podporováno |
| Command Queuing Optimization (TCQ) | podporováno |
| Advanced Power Management (APM) | není podporováno |
| Acoustic Management (AAM) | není podporováno |
| Spolehlivost | |
| Počet S.M.A.R.T. senzorů | 15 |
| Akcelerometr | není podporováno |
| SCT | není podporováno |
| Self test | není podporováno |
| Nejvyšší dosažená teplota | 43°C (109°F) |
| Nejvyšší průměrná teplota | 39°C (102°F) |
| Zabezpečení | |
| Omezení přístupu k jednotce | podporováno |
| Enhanced security erase | není podporováno |
| Kompletní zničení dat | 42 minut |
| Instant information destruction (IID) | není podporováno |
| Protected Area (HPA) | podporováno |
| Omezení přístupu k diskovému oddílu | není podporováno |
| Trusted Platform Module (TPM) | není podporováno |
