Záchrana dat z disku SAMSUNG HM120JI FW.: YF100-18
Máte-li poškozený disk Samsung SAMSUNG HM120JI a máte zájem o informace, za jakých podmínek je možná záchrana dat z něj, doporučíme disk doručit osobně nebo jakoukoliv přepravní službou na naše pracoviště. Zde bude provedena neinvazivní a nezávazná diagnostika poškozeného disku, na základě které se dozvíte konkrétní povahu závady, prognózu obnovy dat a konečnou cenu, platnou v případě úspěchu.
Technické parametry a vlastnosti disku SAMSUNG HM120JI
| Základní charakteristiky | |
|---|---|
| Výrobce | Samsung |
| Model | SAMSUNG HM120JI |
| Kapacita | 111.7 GB |
| Rozhraní | SATA |
| Firmware | YF100-18 |
| Alternativní firmware | 3 |
| Aktualizce firmware | podporováno |
| ATA verze | 7 |
| Advanced Format | není podporováno |
| Disků k dispozici | 1 |
| Disků zpracováno | 3 |
Záchrana z pevného disku SAMSUNG HM120JI (Samsung) probíhá v MyBlueDay mmj. v těchto případechObecně lze říci, že práce na obnově dat z poškozených disků HDD vychází nejen z vlastní povahy závady (příčiny poškození / ztráty dat), ale i konstrukčního řešení takového disku. Obdobná závada tak může být u odlišných typů a modelů řešena odlišným způsobem, s jinými náklady a nestejnou prognózou úspěchu. K dokonalému zvládnutí celé procedury vyčítání dat z nefunkčních disků je tak zcela nezbytná praktická zkušenost s jednotlivými modely a typy zařízení. Společně s precizním zvládnutím profesionálních datarecovery nástrojů lze zaručit, že se nepříjemná ztráta dat stane pouze dočasným problém. Chcete vědět více? Čtěte: profesionální záchrana dat z disku >> Vytvořit on-line požadavek na obnovu dat z poškozeného HDD SAMSUNG HM120JI | |
| Výkon | |
| Maximální rychlost rozhraní | 150 MB/s |
| Max. rychlost čtení z vyrovn. paměti | 108 MB/s |
| Maximální rychlost čtení | 35 MB/s |
| Minimální průměrná přístupová doba | 18.72 msec |
| Vyrovnávací paměť | 8 MB |
| HDD write cache | podporováno |
| Read look-ahead | podporováno |
| Command Queuing Optimization (NCQ) | není podporováno |
| Advanced Power Management (APM) | podporováno |
| Acoustic Management (AAM) | není podporováno |
| Spolehlivost | |
| Počet S.M.A.R.T. senzorů | 24 |
| Akcelerometr | není podporováno |
| SCT | podporováno |
| Doba trvání self testu | 74 minut |
| Nejvyšší dosažená teplota | 69°C (156°F) |
| Nejvyšší průměrná teplota | 69°C (156°F) |
| Zabezpečení | |
| Omezení přístupu k jednotce | podporováno |
| Enhanced security erase | podporováno |
| Kompletní zničení dat | 74 minut |
| Instant information destruction (IID) | není podporováno |
| Protected Area (HPA) | není podporováno |
| Omezení přístupu k diskovému oddílu | není podporováno |
| Trusted Platform Module (TPM) | není podporováno |
