Záchrana dat z disku SAMSUNG SP0411C/R FW.: UU100-05
Máte-li poškozený disk Samsung SAMSUNG SP0411C R a máte zájem o informace, za jakých podmínek je možná záchrana dat z něj, doporučíme disk doručit osobně nebo jakoukoliv přepravní službou na naše pracoviště. Zde bude provedena neinvazivní a nezávazná diagnostika poškozeného disku, na základě které se dozvíte konkrétní povahu závady, prognózu obnovy dat a konečnou cenu, platnou v případě úspěchu.
Technické parametry a vlastnosti disku SAMSUNG SP0411C R
| Základní charakteristiky | |
|---|---|
| Výrobce | Samsung |
| Model | SAMSUNG SP0411C/R |
| Kapacita | 37.2 GB |
| Rozhraní | SATA |
| Firmware | UU100-05 |
| Aktualizce firmware | podporováno |
| ATA verze | 7 |
| Advanced Format | není podporováno |
| Disků k dispozici | 2 |
| Disků zpracováno | 2 |
Záchrana z pevného disku SAMSUNG SP0411C R (Samsung) probíhá v MyBlueDay mmj. v těchto případechObecně lze říci, že práce na obnově dat z poškozených disků HDD vychází nejen z vlastní povahy závady (příčiny poškození / ztráty dat), ale i konstrukčního řešení takového disku. Obdobná závada tak může být u odlišných typů a modelů řešena odlišným způsobem, s jinými náklady a nestejnou prognózou úspěchu. K dokonalému zvládnutí celé procedury vyčítání dat z nefunkčních disků je tak zcela nezbytná praktická zkušenost s jednotlivými modely a typy zařízení. Společně s precizním zvládnutím profesionálních datarecovery nástrojů lze zaručit, že se nepříjemná ztráta dat stane pouze dočasným problém. Chcete vědět více? Čtěte: profesionální záchrana dat z disku >> Vytvořit on-line požadavek na obnovu dat z poškozeného HDD SAMSUNG SP0411C R | |
| Výkon | |
| Maximální rychlost rozhraní | 150 MB/s |
| Max. rychlost čtení z vyrovn. paměti | 124 MB/s |
| Maximální rychlost čtení | 51 MB/s |
| Minimální průměrná přístupová doba | 14.30 msec |
| Vyrovnávací paměť | 2 MB |
| HDD write cache | podporováno |
| Read look-ahead | podporováno |
| Command Queuing Optimization (NCQ) | není podporováno |
| Advanced Power Management (APM) | není podporováno |
| Acoustic Management (AAM) | není podporováno |
| Spolehlivost | |
| Počet S.M.A.R.T. senzorů | 18 |
| Akcelerometr | není podporováno |
| SCT | není podporováno |
| Doba trvání self testu | 25 minut |
| Nejvyšší dosažená teplota | 44°C (111°F) |
| Nejvyšší průměrná teplota | 41°C (105°F) |
| Zabezpečení | |
| Omezení přístupu k jednotce | není podporováno |
| Enhanced security erase | není podporováno |
| Instant information destruction (IID) | není podporováno |
| Protected Area (HPA) | není podporováno |
| Omezení přístupu k diskovému oddílu | není podporováno |
| Trusted Platform Module (TPM) | není podporováno |
