Záchrana dat z disku APPLE SSD SM1024F FW.: UXM6JA1Q
Máte-li poškozený disk APPLE SSD SM1024F a máte zájem o informace, za jakých podmínek je možná záchrana dat z něj, doporučíme disk doručit osobně nebo jakoukoliv přepravní službou na naše pracoviště. Zde bude provedena neinvazivní a nezávazná diagnostika poškozeného disku, na základě které se dozvíte konkrétní povahu závady, prognózu obnovy dat a konečnou cenu, platnou v případě úspěchu.
Technické parametry a vlastnosti disku APPLE SSD SM1024F
| Základní charakteristiky | |
|---|---|
| Výrobce | Samsung |
| Model | APPLE SSD SM1024F |
| Kapacita | 931.8 GB |
| Rozhraní | SATA |
| SATA verze | 3.0 |
| Firmware | UXM6JA1Q |
| Aktualizce firmware | podporováno |
| SSD řadič | Samsung |
| ATA verze | 8 (ACS) |
| Advanced Format | podporováno |
| Disků k dispozici | 2 |
| Disků zpracováno | 2 |
Záchrana z SSD disku APPLE SSD SM1024F (Samsung) probíhá v MyBlueDay mmj. v těchto případechTypické důvody ztráty dat u SSD disků jsou v případě softwarových ztrát dat obdobné jako např. u mechanických disků HDD. Bohužel však často s horší prognózou úspěšné obnovy. Příčinou jsou způsoby zápisu na flash NAND čipy použité v SSD. Další běžná závada vedoucí ke ztrátě dat je nestabilní, nebo zcela vadný řadič SSD, případně selhání vlastních paměťových bloků. Chcete vědět více? Čtěte: profesionální záchrana dat z SSD disku >> Vytvořit on-line požadavek na obnovu dat z poškozeného SSD APPLE SSD SM1024F | |
| Výkon | |
| Maximální rychlost rozhraní | 600 MB/s |
| Max. rychlost čtení z vyrovn. paměti | 506 MB/s |
| Maximální rychlost čtení | 355 MB/s |
| Minimální průměrná přístupová doba | 0.12 msec |
| HDD write cache | podporováno |
| Read look-ahead | podporováno |
| Command Queuing Optimization (NCQ) | podporováno |
| Advanced Power Management (APM) | není podporováno |
| Device Sleep (DevSleep) | není podporováno |
| Acoustic Management (AAM) | podporováno |
| TRIM | podporováno |
| Spolehlivost | |
| Počet S.M.A.R.T. senzorů | 13 |
| SCT | není podporováno |
| Doba trvání self testu | 10 minut |
| Nejvyšší dosažená teplota | 81°C (177°F) |
| Nejvyšší průměrná teplota | 76°C (168°F) |
| Zabezpečení | |
| Omezení přístupu k jednotce | podporováno |
| Enhanced security erase | podporováno |
| Kompletní zničení dat | 6 minut |
| Instant information destruction (IID) | není podporováno |
| Protected Area (HPA) | podporováno |
| Omezení přístupu k diskovému oddílu | podporováno |
| Trusted Platform Module (TPM) | není podporováno |
