Záchrana dat z disku Corsair Neutron GTX SSD FW.: M312
Máte-li poškozený disk Corsair Neutron GTX SSD a máte zájem o informace, za jakých podmínek je možná záchrana dat z něj, doporučíme disk doručit osobně nebo jakoukoliv přepravní službou na naše pracoviště. Zde bude provedena neinvazivní a nezávazná diagnostika poškozeného disku, na základě které se dozvíte konkrétní povahu závady, prognózu obnovy dat a konečnou cenu, platnou v případě úspěchu.
Technické parametry a vlastnosti disku Corsair Neutron GTX SSD
| Základní charakteristiky | |
|---|---|
| Výrobce | Corsair |
| Model | Corsair Neutron GTX SSD |
| Kapacita | 447.1 GB |
| Rozhraní | SATA |
| SATA verze | 2.5 |
| Firmware | M312 |
| Alternativní firmware | 5 |
| Aktualizce firmware | podporováno |
| SSD řadič | LAMD |
| ATA verze | 8 (ACS) |
| Advanced Format | není podporováno |
| Disků k dispozici | 2 |
| Disků zpracováno | 12 |
Záchrana z SSD disku Corsair Neutron GTX SSD () probíhá v MyBlueDay mmj. v těchto případechTypické důvody ztráty dat u SSD disků jsou v případě softwarových ztrát dat obdobné jako např. u mechanických disků HDD. Bohužel však často s horší prognózou úspěšné obnovy. Příčinou jsou způsoby zápisu na flash NAND čipy použité v SSD. Další běžná závada vedoucí ke ztrátě dat je nestabilní, nebo zcela vadný řadič SSD, případně selhání vlastních paměťových bloků. Chcete vědět více? Čtěte: profesionální záchrana dat z SSD disku >> Vytvořit on-line požadavek na obnovu dat z poškozeného SSD Corsair Neutron GTX SSD | |
| Výkon | |
| Maximální rychlost rozhraní | 600 MB/s |
| Maximální rychlost čtení | 423 MB/s |
| Minimální průměrná přístupová doba | 0.6 msec |
| HDD write cache | podporováno |
| Read look-ahead | podporováno |
| Command Queuing Optimization (NCQ) | podporováno |
| Advanced Power Management (APM) | není podporováno |
| Device Sleep (DevSleep) | není podporováno |
| Acoustic Management (AAM) | není podporováno |
| TRIM | podporováno |
| Spolehlivost | |
| Počet S.M.A.R.T. senzorů | 16 |
| SCT | není podporováno |
| Doba trvání self testu | 5 minut |
| Nejvyšší dosažená teplota | 45°C (113°F) |
| Nejvyšší průměrná teplota | 41°C (105°F) |
| Zabezpečení | |
| Omezení přístupu k jednotce | podporováno |
| Enhanced security erase | není podporováno |
| Instant information destruction (IID) | není podporováno |
| Protected Area (HPA) | podporováno |
| Omezení přístupu k diskovému oddílu | není podporováno |
| Trusted Platform Module (TPM) | není podporováno |
