Záchrana dat z disku INTEL SSDSC2BX200G4 FW.: G2010150
Máte-li poškozený disk INTEL SSDSC2BX200G4 a máte zájem o informace, za jakých podmínek je možná záchrana dat z něj, doporučíme disk doručit osobně nebo jakoukoliv přepravní službou na naše pracoviště. Zde bude provedena neinvazivní a nezávazná diagnostika poškozeného disku, na základě které se dozvíte konkrétní povahu závady, prognózu obnovy dat a konečnou cenu, platnou v případě úspěchu.
Technické parametry a vlastnosti disku INTEL SSDSC2BX200G4
| Základní charakteristiky | |
|---|---|
| Výrobce | Intel |
| Model | INTEL SSDSC2BX200G4 |
| Kapacita | 186.3 GB |
| Rozhraní | SATA |
| SATA verze | 2.6 |
| Form-factor (rozměr) | 2.5" |
| Firmware | G2010150 |
| Alternativní firmware | 2 |
| Aktualizce firmware | podporováno |
| SSD řadič | SandForce |
| ATA verze | ACS-2 |
| Advanced Format | podporováno |
| Disků k dispozici | 2 |
| Disků zpracováno | 2 |
Záchrana z SSD disku INTEL SSDSC2BX200G4 (Intel) probíhá v MyBlueDay mmj. v těchto případechTypické důvody ztráty dat u SSD disků jsou v případě softwarových ztrát dat obdobné jako např. u mechanických disků HDD. Bohužel však často s horší prognózou úspěšné obnovy. Příčinou jsou způsoby zápisu na flash NAND čipy použité v SSD. Další běžná závada vedoucí ke ztrátě dat je nestabilní, nebo zcela vadný řadič SSD, případně selhání vlastních paměťových bloků. Chcete vědět více? Čtěte: profesionální záchrana dat z SSD disku >> Vytvořit on-line požadavek na obnovu dat z poškozeného SSD INTEL SSDSC2BX200G4 | |
| Výkon | |
| Maximální rychlost rozhraní | 600 MB/s |
| Max. rychlost čtení z vyrovn. paměti | 492 MB/s |
| Maximální rychlost čtení | 474 MB/s |
| Minimální průměrná přístupová doba | 0.4 msec |
| HDD write cache | podporováno |
| Read look-ahead | podporováno |
| Command Queuing Optimization (NCQ) | podporováno |
| Advanced Power Management (APM) | není podporováno |
| Device Sleep (DevSleep) | není podporováno |
| Acoustic Management (AAM) | není podporováno |
| TRIM | podporováno |
| Spolehlivost | |
| Počet S.M.A.R.T. senzorů | 26 |
| SCT | podporováno |
| Doba trvání self testu | 2 minut |
| Maximální mezní teplota | 70°C (158°F) |
| Nejvyšší doporučená teplota | 70°C (158°F) |
| Nejvyšší dosažená teplota | 54°C (129°F) |
| Nejvyšší průměrná teplota | 45°C (113°F) |
| Zabezpečení | |
| Omezení přístupu k jednotce | podporováno |
| Enhanced security erase | podporováno |
| Kompletní zničení dat | 4 minut |
| Instant information destruction (IID) | podporováno |
| Protected Area (HPA) | podporováno |
| Omezení přístupu k diskovému oddílu | podporováno |
| Trusted Platform Module (TPM) | není podporováno |
