Záchrana dat z disku KingDian S180 60GB FW.: P0921B
Máte-li poškozený disk KingDian S180 60GB a máte zájem o informace, za jakých podmínek je možná záchrana dat z něj, doporučíme disk doručit osobně nebo jakoukoliv přepravní službou na naše pracoviště. Zde bude provedena neinvazivní a nezávazná diagnostika poškozeného disku, na základě které se dozvíte konkrétní povahu závady, prognózu obnovy dat a konečnou cenu, platnou v případě úspěchu.
Technické parametry a vlastnosti disku KingDian S180 60GB
| Základní charakteristiky | |
|---|---|
| Výrobce | KingDian |
| Model | KingDian S180 60GB |
| Kapacita | 55.8 GB |
| Rozhraní | SATA |
| SATA verze | 3.1 |
| Form-factor (rozměr) | 2.5" |
| Firmware | P0921B |
| Alternativní firmware | 4 |
| Aktualizce firmware | podporováno |
| SSD řadič | Silicon Motion |
| ATA verze | ACS-2 |
| Advanced Format | není podporováno |
| Disků k dispozici | 1 |
| Disků zpracováno | 5 |
Záchrana z SSD disku KingDian S180 60GB () probíhá v MyBlueDay mmj. v těchto případechTypické důvody ztráty dat u SSD disků jsou v případě softwarových ztrát dat obdobné jako např. u mechanických disků HDD. Bohužel však často s horší prognózou úspěšné obnovy. Příčinou jsou způsoby zápisu na flash NAND čipy použité v SSD. Další běžná závada vedoucí ke ztrátě dat je nestabilní, nebo zcela vadný řadič SSD, případně selhání vlastních paměťových bloků. Chcete vědět více? Čtěte: profesionální záchrana dat z SSD disku >> Vytvořit on-line požadavek na obnovu dat z poškozeného SSD KingDian S180 60GB | |
| Výkon | |
| Maximální rychlost rozhraní | 600 MB/s |
| Maximální rychlost čtení | 248 MB/s |
| Minimální průměrná přístupová doba | 0.20 msec |
| HDD write cache | podporováno |
| Read look-ahead | podporováno |
| Command Queuing Optimization (NCQ) | podporováno |
| Advanced Power Management (APM) | podporováno |
| Device Sleep (DevSleep) | podporováno |
| Acoustic Management (AAM) | není podporováno |
| TRIM | podporováno |
| Spolehlivost | |
| Počet S.M.A.R.T. senzorů | 19 |
| SCT | není podporováno |
| Doba trvání self testu | 1 minut |
| Nejvyšší dosažená teplota | 40°C (104°F) |
| Nejvyšší průměrná teplota | 36°C (96°F) |
| Zabezpečení | |
| Omezení přístupu k jednotce | podporováno |
| Enhanced security erase | podporováno |
| Kompletní zničení dat | 2 minut |
| Instant information destruction (IID) | není podporováno |
| Protected Area (HPA) | podporováno |
| Omezení přístupu k diskovému oddílu | podporováno |
| Trusted Platform Module (TPM) | není podporováno |
