Záchrana dat z disku WDC WD5000M22K-24Z1LT0-SSHD-16GB FW.: 01.01A01
Máte-li poškozený disk Western Digital WDC WD5000M22K 24Z1LT0 SSHD 16GB a máte zájem o informace, za jakých podmínek je možná záchrana dat z něj, doporučíme disk doručit osobně nebo jakoukoliv přepravní službou na naše pracoviště. Zde bude provedena neinvazivní a nezávazná diagnostika poškozeného disku, na základě které se dozvíte konkrétní povahu závady, prognózu obnovy dat a konečnou cenu, platnou v případě úspěchu.
Technické parametry a vlastnosti disku WDC WD5000M22K 24Z1LT0 SSHD 16GB
| Základní charakteristiky | |
|---|---|
| Výrobce | Western Digital |
| Model | WDC WD5000M22K-24Z1LT0-SSHD-16GB |
| Kapacita | 465.7 GB |
| Rozhraní | SATA |
| SATA verze | 3.0 |
| Firmware | 01.01A01 |
| Alternativní firmware | 1 |
| Aktualizce firmware | podporováno |
| ATA verze | ACS-2 |
| Advanced Format | podporováno |
| Disků k dispozici | 2 |
| Disků zpracováno | 2 |
Záchrana z pevného disku WDC WD5000M22K 24Z1LT0 SSHD 16GB (Western Digital) probíhá v MyBlueDay mmj. v těchto případechObecně lze říci, že práce na obnově dat z poškozených disků HDD vychází nejen z vlastní povahy závady (příčiny poškození / ztráty dat), ale i konstrukčního řešení takového disku. Obdobná závada tak může být u odlišných typů a modelů řešena odlišným způsobem, s jinými náklady a nestejnou prognózou úspěchu. K dokonalému zvládnutí celé procedury vyčítání dat z nefunkčních disků je tak zcela nezbytná praktická zkušenost s jednotlivými modely a typy zařízení. Společně s precizním zvládnutím profesionálních datarecovery nástrojů lze zaručit, že se nepříjemná ztráta dat stane pouze dočasným problém. Chcete vědět více? Čtěte: profesionální záchrana dat z disku >> Vytvořit on-line požadavek na obnovu dat z poškozeného HDD WDC WD5000M22K 24Z1LT0 SSHD 16GBPotřebuji obnovit data z disku WDC WD5000M22K 24Z1LT0 SSHD 16GB
Upozornění! Tento interní pevný disk Western Digital může být použitý výrobcem jako součást externího USB disku. Více čtěte na obnova souborů z My Book, obnova souborů z My Passport nebo WD Elements.
| |
| Výkon | |
| Maximální rychlost rozhraní | 600 MB/s |
| Max. rychlost čtení z vyrovn. paměti | 401 MB/s |
| Maximální rychlost čtení | 114 MB/s |
| Minimální průměrná přístupová doba | 19.33 msec |
| HDD write cache | podporováno |
| Read look-ahead | podporováno |
| Command Queuing Optimization (NCQ) | podporováno |
| Advanced Power Management (APM) | podporováno |
| Acoustic Management (AAM) | není podporováno |
| Počet otáček | 5400 rpm |
| Spolehlivost | |
| Počet S.M.A.R.T. senzorů | 18 |
| Akcelerometr | podporováno |
| SCT | podporováno |
| Doba trvání self testu | 101 minut |
| Maximální mezní teplota | 85°C (185°F) |
| Nejvyšší doporučená teplota | 60°C (140°F) |
| Nejvyšší dosažená teplota | 63°C (145°F) |
| Nejvyšší průměrná teplota | 61°C (141°F) |
| Zabezpečení | |
| Omezení přístupu k jednotce | podporováno |
| Enhanced security erase | podporováno |
| Kompletní zničení dat | 94 minut |
| Instant information destruction (IID) | není podporováno |
| Protected Area (HPA) | podporováno |
| Omezení přístupu k diskovému oddílu | podporováno |
| Trusted Platform Module (TPM) | není podporováno |
