Záchrana dat z disku WDC WDS480G2G0B-00EPW0 FW.: UK500000
Máte-li poškozený disk Western Digital WDC WDS480G2G0B 00EPW0 a máte zájem o informace, za jakých podmínek je možná záchrana dat z něj, doporučíme disk doručit osobně nebo jakoukoliv přepravní službou na naše pracoviště. Zde bude provedena neinvazivní a nezávazná diagnostika poškozeného disku, na základě které se dozvíte konkrétní povahu závady, prognózu obnovy dat a konečnou cenu, platnou v případě úspěchu.
Technické parametry a vlastnosti disku WDC WDS480G2G0B 00EPW0
| Základní charakteristiky | |
|---|---|
| Výrobce | Western Digital |
| Model | WDC WDS480G2G0B-00EPW0 |
| Kapacita | 447.1 GB |
| Rozhraní | SATA |
| SATA verze | 3.2 |
| Form-factor (rozměr) | M.2 |
| Firmware | UK500000 |
| Alternativní firmware | 3 |
| Aktualizce firmware | podporováno |
| SSD řadič | Marvell |
| ATA verze | ACS-2 |
| Advanced Format | není podporováno |
| Disků k dispozici | 2 |
| Disků zpracováno | 4 |
Záchrana z SSD disku WDC WDS480G2G0B 00EPW0 (Western Digital) probíhá v MyBlueDay mmj. v těchto případechTypické důvody ztráty dat u SSD disků jsou v případě softwarových ztrát dat obdobné jako např. u mechanických disků HDD. Bohužel však často s horší prognózou úspěšné obnovy. Příčinou jsou způsoby zápisu na flash NAND čipy použité v SSD. Další běžná závada vedoucí ke ztrátě dat je nestabilní, nebo zcela vadný řadič SSD, případně selhání vlastních paměťových bloků. Chcete vědět více? Čtěte: profesionální záchrana dat z SSD disku >> Vytvořit on-line požadavek na obnovu dat z poškozeného SSD WDC WDS480G2G0B 00EPW0 | |
| Výkon | |
| Maximální rychlost rozhraní | 600 MB/s |
| Max. rychlost čtení z vyrovn. paměti | 187 MB/s |
| Maximální rychlost čtení | 176 MB/s |
| Minimální průměrná přístupová doba | 0.41 msec |
| HDD write cache | podporováno |
| Read look-ahead | podporováno |
| Command Queuing Optimization (NCQ) | podporováno |
| Advanced Power Management (APM) | podporováno |
| Device Sleep (DevSleep) | podporováno |
| Acoustic Management (AAM) | není podporováno |
| TRIM | podporováno |
| Spolehlivost | |
| Počet S.M.A.R.T. senzorů | 25 |
| SCT | není podporováno |
| Doba trvání self testu | 85 minut |
| Nejvyšší dosažená teplota | 50°C (122°F) |
| Nejvyšší průměrná teplota | 47°C (116°F) |
| Zabezpečení | |
| Omezení přístupu k jednotce | podporováno |
| Enhanced security erase | není podporováno |
| Kompletní zničení dat | 2 minut |
| Instant information destruction (IID) | není podporováno |
| Protected Area (HPA) | podporováno |
| Omezení přístupu k diskovému oddílu | podporováno |
| Trusted Platform Module (TPM) | není podporováno |
